Слухати

Затриманих правозахисників не везуть вглиб Криму, їх допитують на пункті пропуску — КПГ

13 березня 2017 - 14:46
Кримська правозахисна група оприлюднила уточнення стосовно затриманих на адмінкордоні з окупованим Кримом правозахисників, — наразі їх допитують
Затриманих правозахисників не везуть вглиб Криму, їх допитують на пункті пропуску — КПГ / Новини на Громадському радіо

«Кримській правозахисній групі вдалося зв’язатися із представником офісу омбудсмена, який був затриманий разом з Ольгою Скрипник та Володимиром Чекригіним на пункті пропуску «Каланчак». Він повідомив, що затриманих вглиб Криму не везуть. На даний момент Ольгу і Володимира допитують співробітники ФСБ на російському пункті пропуску на кордоні з Кримом», — йдеться в повідомленні у Фейсбук.

Водночас журналіст Антон Наумлюк написав на своїй сторінці, що усім затриманим виписали штрафи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівницю Кримської правозахисної групи Ольгу Скрипник затримали представники Федеральної служби безпеки на адмінкордоні з окупованим Кримом. Це сталося у буферній зоні на пункті пропуску «Каланчак». Правозахисниця прибула туди для проведення моніторингу пунктів пропуску з української сторони.

Правозахисниця Ірина Сєдова припускає, що ситуація — ні що інше, як викрадення, про це вона повідомила в ефірі Громадського Радіо. 

Разом із Ольгою Скрипник було затримано іще одного представника Кримської правозахисної групи Володимира Чекригіна та представника співробітника офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+