Слухати

ФСБ порушило навіть російське законодавство — нас протримали 7 годин

14 березня 2017 - 09:54
Правозахисників, яких вчора затримали представники ФСБ на адмінкордоні із Кримом, звинуватили у порушенні режиму перетину російського кордону. За цією статтею було складено протокол
ФСБ порушило навіть російське законодавство — нас протримали 7 годин / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі «Громадського радіо» розповіла одна із затриманих — керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Вона каже, що наразі намагаються розібратися, що насправді сталося, і які причини цих подій. Скрипник зазначає, що напередодні їхнього приїзду на український КПВВ з метою моніторингу, російська сторона повністю прибрала російський прапор, таким чином не було жодних відмінностей початку російської сторони. 

«В цілому, якщо говорити навіть про російське законодавство, яке вони намагалися застосувати, то навіть воно було порушено, оскільки нас тримали більше ніж 3 години, якщо говорити наприклад про адмінзатримання. то воно до трьох годин, а нас тримали 7 годин і постійно змінювалися версії, що із нами далі робити», — розповіла правозахисниця.

Читайте також: Кримську правозахисницю затримали на кордоні з окупованим Кримом.

Ольгу Скрипник затримали представники Федеральної служби безпеки на адмінкордоні з окупованим Кримом. Це сталося у буферній зоні на пункті пропуску «Каланчак». Правозахисниця прибула туди для проведення моніторингу пунктів пропуску з української сторони.

Разом із Ольгою Скрипник було затримано іще одного представника Кримської правозахисної групи Володимира Чекригіна та представника співробітника офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+