Слухати

Під Радою мітингували власники авто з іноземними номерами (ВІДЕО)

14 березня 2017 - 17:03
Під Верховною Радою відбулася акція з вимогою легалізувати нерозмитнені автомобілі з європейськими номерами
Під Радою мітингували власники авто з іноземними номерами (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Сьогодні під Верховною Радою України збиралися представники спільноти «Авто Євро Сила». Вони вимагали легалізувати керування автівками із європейською реєстрацією, не вимагаючи його розмитнення. 

Подробиці розповіла журналістка Громадського радіо Марія Зав’ялова з місця подій.

«Мова йде про законопроект №5567. Наразі, учасники акції після довгих обговорень перемістилися під Кабінет міністрів України, аби вимагати вже від уряду прийняття цьому законопроекту. Вони це зробили після спілкування із представником від депутатів — це був Юрій Дерев’янко, він спілкувався із нардепом Ніною Южаніною, яка є керівницею Комітету Верховної Ради з питань податків і митної політики, а також із міністром фінансів Володимиром Данилюком та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим», — розповіла журналістка.

Однак, депутати переконали Дерев’янка, що навіть якщо він буде прийнятий, президент накладе вето. Причиною цього є те, що законопроект нібито ще не готовий.

Мітингувальники не погодилися із такою заявою, а дехто навіть запропонував перекрити Південний міст, та взагалі паралізувати автомобільний рух міста.

Проте, учасники акції все ж таки вирішили продовжувати вимагати роботи уряду, аби вдосконалити законопроект, щоб зробити його більш прийнятним для ухвалення Верховною Радою. 

У Верховній Раді кореспондентка зустріла нардепа Юрія Дерев’янко та керівника спільноти Авто Євро Сила Олега Ярошевича, вони поспішали. На запитання, як справи в мітингарів, вони відповіли, що саме прямують до них. Але за дві хвилини кореспондентка зустріла їх у буфеті, де вони купляли собі обід.

Тим часом активісти лишаються під Кабміном. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+