Слухати

Нацбанку та СБУ доручили визначитися із санкціями проти банків із російським капіталом / Новини на Громадському радіо

Нацбанку та СБУ доручили визначитися із санкціями проти банків із російським капіталом

15 березня 2017 - 13:01
РНБО доручила Нацбанку та СБУ визначитися із санкціями проти банків із російським капіталом

Рада національної безпеки й оборони України доручила Національному банку і Службі безпеки України визначитися щодо можливого запровадження санкцій проти банків із російським капіталом.

«Національному банку України, Службі безпеки України доручено проаналізувати діяльність банківських установ України, у капіталі яких є частка державних банків Росії, та протягом доби внести відповідні пропозиції, зокрема, щодо запровадження проти них санкцій», – заявив за підсумками засідання РНБО секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

Читайте також: РНБО оголосила про припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення

У Національному банку України нещодавно повідомляли, що якщо інформація про обслуговування російським «Сбербанком» власників «паспортів» ОРДЛО підтвердиться, — НБУ ініціюватиме запровадження до цього банку санкцій.

7 березня «Сбербанк Росії» повідомив, що «готовий до обслуговування осіб, які звернулися з «паспортами» «ДНР» і «ЛНР», у всіх філіях банку». У відповідь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав Нацбанк застосувати санкції до цієї фінансової установи.

18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання «документів», виданих на території окремих районів Донецької та Луганської областей, не підконтрольних Україні. Президент України Петро Порошенко назвав це «черговим доказом російської окупації» цих територій.

Україна наполягає, що таким чином Росія ще більше гальмує реалізацію Мінських домовленостей. У Росії натомість заявляють, що указ Путіна – тимчасовий і діятиме до втілення сторонами Мінських угод.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+