Слухати

Сироїд злякалася правди і тому закрила засідання Ради, - нардеп Тетерук

15 березня 2017 - 21:29 244
Народний депутат Андрій Тетерук розповів Громадському радіо, що співробітників Нацполіції запросили до Верховної Ради для того, щоб вони дали свідчення із перших вуст щодо інциденту із Парасюком

«Для того, щоб народні депутати були обізнані із першоджерел, що відбувалося, і українське суспільство мало відповідну думку, ми і запросили  чотирьох співробітників у Верховну Раду. Ми мали 150 підписів народних депутатів, але в супереч регламенту пані Сироїд прийняла рішення закрити засідання Верховної Ради без винесення цього питання на голосування. Вона перелякалась, що почують правду про незаконні дії народних депутатів, які блокували і підтримували блокування», — сказав нардеп.

Він також вважає, що Сироїд так вчинила через те, що нардеп Володимир Парасюк створював небезпечні ситуації на блок-постах. «Він наносив фізичні побої, образи і створював небезпечні умови для несення служби», — зазначив Андрій Тетерук.

Нардеп говорить, що його дивує однопартійна і вузькоспеціалізована підтримка Сироїд лише «Самопомочі». «Як народний депутат вона повинна насамперед підтримувати весь український народ, а не певних прибічників «Самопомочі». Я вважаю, що її відставка буде найкращим кроком для завершення цієї ганебної її поведінки», — сказав Андрій Тетерук.

Як відомо, увечері парламентська коаліція опублікувала заяву, де йдеться про те, що Оксана Сироїд має добровільно піти у відставку через те, що порушила регламент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+