Слухати

Сироїд злякалася правди і тому закрила засідання Ради, - нардеп Тетерук

15 березня 2017 - 21:29
Народний депутат Андрій Тетерук розповів Громадському радіо, що співробітників Нацполіції запросили до Верховної Ради для того, щоб вони дали свідчення із перших вуст щодо інциденту із Парасюком
Сироїд злякалася правди і тому закрила засідання Ради, - нардеп Тетерук / Новини на Громадському радіо

«Для того, щоб народні депутати були обізнані із першоджерел, що відбувалося, і українське суспільство мало відповідну думку, ми і запросили  чотирьох співробітників у Верховну Раду. Ми мали 150 підписів народних депутатів, але в супереч регламенту пані Сироїд прийняла рішення закрити засідання Верховної Ради без винесення цього питання на голосування. Вона перелякалась, що почують правду про незаконні дії народних депутатів, які блокували і підтримували блокування», — сказав нардеп.

Він також вважає, що Сироїд так вчинила через те, що нардеп Володимир Парасюк створював небезпечні ситуації на блок-постах. «Він наносив фізичні побої, образи і створював небезпечні умови для несення служби», — зазначив Андрій Тетерук.

Нардеп говорить, що його дивує однопартійна і вузькоспеціалізована підтримка Сироїд лише «Самопомочі». «Як народний депутат вона повинна насамперед підтримувати весь український народ, а не певних прибічників «Самопомочі». Я вважаю, що її відставка буде найкращим кроком для завершення цієї ганебної її поведінки», — сказав Андрій Тетерук.

Як відомо, увечері парламентська коаліція опублікувала заяву, де йдеться про те, що Оксана Сироїд має добровільно піти у відставку через те, що порушила регламент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+