Слухати

Порошенко затвердив санкції проти низки банків з російським капіталом / Новини на Громадському радіо

Порошенко затвердив санкції проти низки банків з російським капіталом

16 березня 2017 - 14:01
Санкції строком на один рік будуть застосовані до низки банків в частині запобігання виведенню капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Зазначається також, що Кабінет Міністрів спільно з Національним банком України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій та невідкладно вжити заходів щодо заборони розміщення коштів державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у банках, вказаних у рішенні РНБО.

Читайте також: Нацбанку та СБУ доручили визначитися із санкціями проти банків із російським капіталом

МЗС України, в свою чергу, зобов’язане поінформувати компетентні органи Євросоюзу, США та інших держав про запровадження санкцій та обговорити питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів з їхнього боку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+