Слухати

Правозахисники півтори години не могли потрапити до Маріуполя (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Правозахисники півтори години не могли потрапити до Маріуполя (ВІДЕО)

16 березня 2017 - 19:46
На в'їзді до Маріуполя сьогодні була зафіксована чергу в два з половиною кілометри. Правозахисники стверджують: створена вона була штучно

Представники Харківської правозахисної групи простояли в цій черзі півтори години. Про це в коментарі Громадському радіо розповіла представниці ХПГ Яна Смілянська. Вона зазначила, що така ж черга була на цьому блокпосту і вчора.

«Вчора ми проїжджали той самий блокпост і була черга така сама. Вчора ми простояли 50 хвилин до моменту перевірки документів. Сьогодні — півтори години», — розповіла вона.

Раніше, за словами правозахисниці, на цьому блокпості таких черг не спостерігалося. Проблеми виникали вже під час перевірки на блокпосту: через те, що у деяких представників групи луганська прописка, у них перевіряли ІМЕІ.

Цього разу такої ретельної перевірки на блокпості не було. Тим не менш, черга просувалася повільно.

«При тому, що на блокпості стоїть вісім людей, з них лише двоє перевіряють документи. Інші — стоять поруч. Пов’язано це, ймовірно, з ротацією, можливо…Місцеві говорять: коли проходить ротація, такі ситуації мають місце. Сьогодні черга в три кілометри утворилась виключно з вини працівників блокпоста», — зазначила представниця Харківської правозахисної групи Яна Смілянська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+