Слухати

На лінії розмежування працює 39 навчальних закладів, в яких навчається 9760 дітей

17 березня 2017 - 19:09
Про це в ефірі програми Громадське радіо у твоєму місті повідомив Ігор Стокоз, заступник голови Донецької ОДА і зазначив, що батьки відмовляються відпускати дітей на навчання в більш безпечні місця
На лінії розмежування працює 39 навчальних закладів, в яких навчається 9760 дітей / Новини на Громадському радіо

«За останніми даними на лінії розмежування сьогодні мешкає до 90 000 осіб. Це люди, які знаходяться в різній ступені віддаленості від лінії розмежування, але це «сіра зона» — зона підвищеного ризику, де відбуваються бойові дії. Станом на 1 березня на лінії розмежування працює 39 навчальних закладів, в яких навчається 9760 дітей», — розповів Ігор Стокоз

Також заступник голови Донецької ОДА зазначив, що є достатня кількість обласних комунальних закладів освіти, які могли б прийняти дітей і забезпечити належний рівень навчання, виховання і догляду, проте батьки відмовляються.

«Деякі кажуть, що не довіряють, що самі подбають про безпеку дітей, а безпека – це те, що вони під час обстрілів спускаються в підвал.»

Також Ігор Стокоз розповів і про підготовку до ЗНО та спрщення перетину лінії розмежування для тих, хто складатиме ЗНО та вступатиме у виші на підконтрольній Україні території:

«Створюється комісія, куди задіяні ОШУ АТО, штаб АТЦДСНС прикордонники, фіскальна служба. Ми розробляємо методику перетину лінії розмежування, спрощений режим для тих, хто хоче здавати ЗНО.

Минулого року на період ЗНО діти їхали сюди, були в таборах відпочинку, поки не здадуть ЗНО, а потім їхали назад. І цього року ми будемо це робити, тому вже зараз починаємо готуватися до цього складного процесу».

Повну розмову з заступником голови Донецької ОДА можна прочитати та послухати за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+