Слухати

Стало відомо, де бойовики планують нічні провокації / Новини на Громадському радіо

Стало відомо, де бойовики планують нічні провокації

17 березня 2017 - 20:28
В районі Водяного, що на Маріупольському напрямку, бойовики планують сьогодні вночі здійснити напад на позиції морських піхотинців

Про це повідомило командування, посилаючись на розвідувальні дані з Комінтерново.

За цією інформацією, диверсійно-розвідувальна група бойовиків спробує напасти і знищити передові позиції українських морських піхотинців. Командування підрозділу, яке стоїть в районі Приазов’я уже поінформоване. Вони запевняють, що «до таких дій противника готові постійно, і застати себе зненацька не дадуть».

Зазначається, що вже два дні в районі Водяного бойовики стріляють освітлювальними мінами. Вони хочуть підпалити посадку і витіснити українських військових димом.

17 357 468_1 842 733 312 648 035_1 546 676 134_o.jpg

Наслідки обстрілу // Громадське радіо
Наслідки обстрілу
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+