Слухати

Суд частково задовольнив позов Мураєва проти Громадського радіо

17 березня 2017 - 16:33
Голосіївський районний суд Києва прийняв рішення щодо справи за позовом Євгенія Мураєва до Громадського радіо та журналістки Ірини Ромалійської про спростування недостовірної інформації

Як повідомляє журналістка Ірина Ромалійська, деталі наразі невідомі — суддя, яка розглядала справу, знаходилась на іншому засіданні, а її помічник сказав лише, що суддя частково задовольнила позов, але подробиць не знає.

«Суддя все вислухала, та пішла до нарадчої кімнати, сказала, що рішення вона оголосить після 15:00 по телефону. Вперше до речі стикаюся із такою практикою, що рішення оголошують по телефону. Як тільки наша юрист зателефонувала помічникові судді, і там їй повідомили, що позов частково задоволений, але в якій саме частині невідомо. Детальніше ми зможемо дізнатися в понеділок, коли прийдемо забирати рішення у Голосіївському суді», — розповіла Ромалійська.

Нагадаємо, Мураєв, який також є власником телеканалу News One, позивається до Громадського радіо та Ірини Ромалійської, журналістки та ведучої, оскільки вважає, що його репутації було завдано шкоду.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+