Слухати

Європарламент проголосує щодо «безвізу» для України 6 квітня

17 березня 2017 - 12:40
Запрацювати новий режим може вже у червні 2017 року
Європарламент проголосує щодо «безвізу» для України 6 квітня / Новини на Громадському радіо

5 квітня Європейський парламент проведе дебати щодо надання Україні безвізового режиму, а саме голосування відбудеться наступного дня — 6 квітня. Про це йдеться в порядку денному сесії на 3-6 квітня 2017 року, який оприлюднив Європарламент.

9 березня профільний комітет Європарламенту схвалив проект безвізового режиму для України і передав документ на остаточне схвалення парламенту ЄС.

Читайте також: Комітет Європарламенту затвердив безвіз для України

Комітет з громадських свобод, правосуддя та внутрішніх справ схвалив абсолютною більшістю законодавчу пропозицію внести Україну до переліку третіх країн, громадяни яких можуть в’їжджати до ЄС без віз.

Запрацювати новий режим може вже у червні 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+