Слухати

На КПВВ «Мар’їнка» черга на виїзд із 260 авто / Новини на Громадському радіо

На КПВВ «Мар’їнка» черга на виїзд із 260 авто

18 березня 2017 - 14:18
На контрольному пункті в’їзду-виїзду Мар’їнка у черзі на виїзд з підконтрольної Україні території вишикувалася черга з 260 автомобілів та 175 пішоходів

Цю інформацію повідомляє Громадська організація «Фундація 101», спостергігачі якої працюють на КПВВ.

З протилежного боку монітори зафіксували 42 автівки, на нульовому блокпості ще мінімум 100 машин, і 70 піших. Керівник організації «Фундація 101» Андрій Богданович пояснив Громадському радіо, чому виникли черги.

«В принципі ніяких екстрених випадків не відбулося. На нашу думку, це пов’язане із тим, що якраз перед вихідними люди повертаються додому. Також спостерігається те, що люди їдуть із продуктами, які вони купили на контрольованій (українською владою, — ред.) території», — зазначив Богданович.

КПВВ «Станиця Луганська» працює в поточному режимі в обидва напрямки, зазначають спостерігачі «Фундації 101».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+