Слухати

Невідомі облили фарбою пам’ятник Олені Телізі у Бабиному Яру — фото / Новини на Громадському радіо

Невідомі облили фарбою пам’ятник Олені Телізі у Бабиному Яру — фото

18 березня 2017 - 11:35
Проти ночі, 18 березня, червоною фарбою облили пам'ятник Олені Телізі, встановлений у Бабиному Яру

Про це повідомив голова ОУН Богдан Червак на своїй сторінці в Facebook.

«Без сумніву, здійснена провокація не тільки проти ОУН і Олени Теліги, а проти України і українського народу. Все це вкладається в сценарій дестабілізації ситуації в країні, а, отже, не виключаю, що сценаристи сидять в Кремлі. У будь-якому випадку правоохоронні органи повинні знайти винних. Бандити повинні бути покарані», — зазначив Червак.

Він також наголосив, що Олена Теліга віддала життя в боротьбі за Україну, але виявилося, що «навіть після смерті вона не дає спокою ворогам України. Навіть мертвою викликає у них страх. Бандитів знайдемо і покараємо. У цьому немає сумнівів».

17 352 300_1 618 573 158 176 870_1 383 499 217 399 426 248_n.jpg

Пам'ятник Олені Телізі // Богдан Червак
Пам’ятник Олені Телізі, облитий фарбою
Богдан Червак

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+