Слухати

Трамп відмовився потиснути руку Ангелі Меркель — відео / Новини на Громадському радіо

Трамп відмовився потиснути руку Ангелі Меркель — відео

18 березня 2017 - 10:00
Президент США Дональд Трамп відмовився потиснути руку канцлеру Німеччини Ангелі Меркель під час фотосесії після офіційної зустрічі двох лідерів у Вашингтоні

Потиснути руку Трампа попросили присутні репортери і фотографи.

Як уточнює USA Today, Меркель запитала президента США: «Чи хочете ви потиснути руки?». Трамп проігнорував звернення, хоча, як підкреслюють журналісти, питання канцлера пролунав досить голосно.

Журналісти CBC News звертають також увагу на те, що під час фотосесії з лідерами інших країн Трамп з ентузіазмом подавав їм руку. Зокрема, наводиться приклад спільної фотосесії з прем’єр-міністром Канади і прем’єр-міністром Японії.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+