Слухати

На Маріупольському напрямку спостерігається загострення бойових дій

19 березня 2017 - 13:41
Українські військові говорять про те, що біля Маріуполя спостерігається загострення ситуації через те, що бойовики почали використовувати зброю забороненого калібру
На Маріупольському напрямку спостерігається загострення бойових дій / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє наша колега Ірина Сампан, яка повертається з Маріуполя.

«Бойовики використовують міномети калібром 150 мм, тобто заборонений Мінськими домовленостями калібр. Я була селі Водяному та знаю ситуацію в цьому селі, а також в найближчих селах Лебединському та Широкиному. Наприклад, загострення було позавчора, в наслідок чого двоє військових загинуло від мінометного обстрілу. Також була інформація від розвідників, що минулої ночі мав бути прорив ДРГ бойовиків, які мали на меті намагання знищити бойові позиції українських військових, але про прорив стало відомо, і він не відбувся», — говорить Ірина Сампан.

Також журналістка додає, що села, наближені до Маріуполя постійно обстрілюють.

«Я бачила на власні очі фосфорні міни, вони називаються освітлювальні міни. Вони на парашутиках, в них заряджають максимально, запускають в повітря, і коли вони опускаються, то випалюють все навколо. Бойовики, насправді, хочуть випалити військових, тобто витіснити з позицій, щоб вони відійшли в село, — додає журналістка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+