Слухати

У Мінфіні пояснили, чому МВФ переніс розгляд питання по траншу для України / Новини на Громадському радіо

У Мінфіні пояснили, чому МВФ переніс розгляд питання по траншу для України

19 березня 2017 - 14:35
Міжнародний валютний фонд переніс засідання по траншу для України у зв'язку з транспортною блокадою Донбасу

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України.

Повідомляється, що рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на 20 березня розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України.

Читайте також: Україна зникла з порядку денного МВФ на 20 березня

Причинами перенесення називають необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв’язку з визнанням російською стороною «документів», виданих на цих територіях.

«Уточнення цих розрахунків важливо для обох сторін заради максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити в найкоротші терміни», — зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ виключив розгляд питання про транш для України з порядку денного на 20 березня.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+