Слухати

Василь Рябко // З відкритих джерел

Українські музиканти вимагають у ГПУ розслідувати побиття співака Василя Рябка

19 березня 2017 - 15:34
Більш 20 музикантів підписали відкритий лист до генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ з вимогою розкрити побиття співака та координатора Євромайдану в Харкові Василя Рябка

Звернення оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук поет та письменник Сергій Жадан.

У листі зазначається, що Рябка двічі — у 2015 та 2016 роках — били невідомі. Перший напад, 22 лютого 2015 року, стався на очах у свідків, під час прес-конференції. І жодне побиття Василя Рябка не розкрито.

Один з підписантів листа, музикант Борис Севастьянов, розповів Громадському радіо, що був свідком першого інциденту.

«Є там свідок. Я просто знаю і трошки в курсі як розслідується справа. Тобто вона закривалася там, зіпсовувалися результати експертизи і таке інше. Там дуже багато було усіляких маніпуляцій», — зазначив музикант.

Він також додав, що давав свідчення із цього приводу.

«В мене була очна ставка із людина, яка безпосередньо мала б звинувачуватися. До нещодавна вона була у розшуку і от буквально 2-3 дні тому вона була з нього знята. З сайту МВС ця людина зникла і саме це й слугувало власне ініціативі цього листа», -розповів Севастьянов.

Серед музикантів, які підписали лист до Генерального прокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, є призвища лідера гурту «Тартак» Олександра Положинського, письменника і музиканта Сашка Лірника, учасника гурту ТНМК Олександра Фоззі Сидоренка, співачки Анжеліки Рудницької. Збір підписів наразі триває.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+