Слухати

4% від нових реєстрацій авто в Україні за 2016 рік - це електромобілі

20 березня 2017 - 10:42
Про це у ефірі програми Ранкова Хвиля на Громадському радіо розповів активіст електромобільного руху Олександр Кравцов
4% від нових реєстрацій авто в Україні за 2016 рік - це електромобілі / Новини на Громадському радіо

«Найбільший показник, який вплинув на те, що ми отримали 39 балів і опинилися на 5 сходинці, це — доля ринку серед всіх авто, нових, зареєстрованих в країні в 2016 році. Доля ринку для електромобілів склала 4%. Це дуже мало, але в той же час, це дуже непоганий показник як для всього світу», — сказав Кравцов

Він пояснив, що подібні показники мають дуже незначна кількість країн в світі, наприклад, Норвегія і Нідерланди.

Нагадаємо днями стало відомо, що Україна посіла п’яте місце в міжнародному рейтингу за темпами розвитку електромобілів, випередивши такі країни, як США, Нідерланди та Японія. Про це свідчать результати дослідження опублікованого незалежним видання про електротранспорт InsideEVs.com.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+