Слухати

В Україні назвали найкращу ініціативу з допомоги учасникам АТО

20 березня 2017 - 18:12 151
Серед майже 300 перевірених ініціатив з психосоціальної адаптації та реабілітації військових, зібраних на сайті «Без броні» обрали найкориснішу

Проект тривав цілий рік, розповіла координаторка проекту Анастасія Мельниченко, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

«Була ідея зібрати на одному сайті всі ініціативи в Україні, які надають безкоштовну допомогу демобілізованим бійцям АТО. Ми хотіли зібрати на одному сайті такі ініціативи, де боєць, звернувшись, точно зміг би отримати цю допомогу. І тому впродовж півроку 5 аналітиків, які відповідали кожен за свій регіон, шукали по всіх можливих джерелах… Таким чином ми за перші півроку зібрали близька 536 організацій, які надавали допомогу».

За словами Анастасії Мельниченко, після цього проекти перевіряли та створили рейтинг. Найбільшу кількість балів за результатами цієї оцінки набрав Коростенській місцевий Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як додала Анастасія Мельниченко, її приємно здивувало, що у топ-10 рейтингу була лише одна організація з Києва. За її словами, це свідчить про величезну активність українських регіонів активно допомагати постраждалим внаслідок конфлікту українцям.

Всього на сайті «Без броні» зібрано понад 800 організацій з майже 200 населених пунктів країни.

Відзначимо, що «Без броні» — це всеукраїнський проект, спрямований на психосоціальну допомогу військовослужбовцям після АТО, а також надання їм кваліфікованої юридичної та психологічної інформаційної підтримки.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+