Слухати

В Україні назвали найкращу ініціативу з допомоги учасникам АТО / Новини на Громадському радіо

В Україні назвали найкращу ініціативу з допомоги учасникам АТО

20 березня 2017 - 18:12
Серед майже 300 перевірених ініціатив з психосоціальної адаптації та реабілітації військових, зібраних на сайті «Без броні» обрали найкориснішу

Проект тривав цілий рік, розповіла координаторка проекту Анастасія Мельниченко, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

«Була ідея зібрати на одному сайті всі ініціативи в Україні, які надають безкоштовну допомогу демобілізованим бійцям АТО. Ми хотіли зібрати на одному сайті такі ініціативи, де боєць, звернувшись, точно зміг би отримати цю допомогу. І тому впродовж півроку 5 аналітиків, які відповідали кожен за свій регіон, шукали по всіх можливих джерелах… Таким чином ми за перші півроку зібрали близька 536 організацій, які надавали допомогу».

За словами Анастасії Мельниченко, після цього проекти перевіряли та створили рейтинг. Найбільшу кількість балів за результатами цієї оцінки набрав Коростенській місцевий Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як додала Анастасія Мельниченко, її приємно здивувало, що у топ-10 рейтингу була лише одна організація з Києва. За її словами, це свідчить про величезну активність українських регіонів активно допомагати постраждалим внаслідок конфлікту українцям.

Всього на сайті «Без броні» зібрано понад 800 організацій з майже 200 населених пунктів країни.

Відзначимо, що «Без броні» — це всеукраїнський проект, спрямований на психосоціальну допомогу військовослужбовцям після АТО, а також надання їм кваліфікованої юридичної та психологічної інформаційної підтримки.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+