Слухати

Колишній чиновник "ЛНР" розповів, чому втік з непідконтрольної території

20 березня 2017 - 14:50
За його словами, умови роботи в ОРЛО виявились для нього неприйнятними
Колишній чиновник «ЛНР» розповів, чому втік з непідконтрольної території / Новини на Громадському радіо

У середині березня цього року один з посадовців «ЛНР» добровільно відмовився від діяльності на користь бойовиків, повідомляє прес-центр СБУ.

«З липня 2015 року чоловік обіймав посаду інспектора ветеринарної медицини в ОРЛО та забезпечував «продовольчу безпеку» псевдореспубліки. До його обов’язків, зокрема, входив контроль за роботою продовольчих підприємств та продукції тваринного походження на кордоні з Росією, надання різноманітних дозволів у сфері ветеринарної медицини і торгівлі продуктами харчування, платних послуг, податки з яких йшли до бюджету так званої «ЛНР», — йдеться в повідомленні СБУ.

Втім, як повідомив чоловік, форми й методи роботи так званого «керівництва» ОРЛО виявилися для нього неприйнятними.

Дочекавшись слушної нагоди, він виїхав на підконтрольну Україні територію і вирішив скористатися Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають удома».

На даний час колишній посадовець дає показання стосовно своєї діяльності, він активно співпрацює зі слідством, зазначають у відомстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+