Слухати

СБУ не виявила українців в делегації політиків, які їздили до Криму

20 березня 2017 - 13:06
Втім, за інформацією прес-центру СБУ, на території окупованого півострова незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії
СБУ // 112.ua

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

«Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади «святкувати» третю річницю псевдреферендуму. З’ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії. 
СБУ ухвалила рішення про заборону їм виїзду в Україну терміном на п’ять років. Інформація щодо громадян України у цій делегації на даний час не підтвердилась», — повідомила Олена Гітлянська.

Нагадаємо, 19 березня з’явилась інформація, що делегація з європейських та українських політиків прибула у Крим, щоб подивитись, як живе півострів на третій рік окупації.

Голова Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов доручив СБУ перевірити та проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+