Слухати

СБУ не виявила українців в делегації політиків, які їздили до Криму

20 березня 2017 - 13:06 33
Втім, за інформацією прес-центру СБУ, на території окупованого півострова незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

«Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади «святкувати» третю річницю псевдреферендуму. З’ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії. 
СБУ ухвалила рішення про заборону їм виїзду в Україну терміном на п’ять років. Інформація щодо громадян України у цій делегації на даний час не підтвердилась», — повідомила Олена Гітлянська.

Нагадаємо, 19 березня з’явилась інформація, що делегація з європейських та українських політиків прибула у Крим, щоб подивитись, як живе півострів на третій рік окупації.

Голова Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов доручив СБУ перевірити та проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+