Слухати

В РФ мітингуючим проти корупції надали майданчик біля цвинтаря

20 березня 2017 - 12:49
Влада Тамбова погодила проведення мітингу проти корупції у вищих ешелонах влади біля найбільшого кладовища, на околиці міста
Цвинтар // temples.ru

Таку локацію запропонував мер Тамбова Сергій Чеботарьов, призначений на посаду два тижні тому, повідомляє «Открытая Россия».

Організаторами антикорупційного мітингу 26 березня виступили місцеві активісти на чолі з координатором руху «Открытая Россия» в Тамбові Володимиром Жилкіним.

Спочатку в якості місця проведення опозиціонери вказали площу, що знаходиться біля пам’ятника Зої Космодем’янської, в центрі міста.

«Це вже не перший випадок, коли міські чиновники відправляють опозиційно-налаштованих громадян на Полинковське кладовище. До цього таким же чином на околицю посилали партію «Батьківщина» і ошуканих дачників. Розрахунок простий: не кожна людина захоче їхати так далеко, в малонаселений район, де місцевих жителів-то всього пару сотень. Тобто, чиновники навмисно позбавляють публічні заходи їх головної суті — донесення до максимально великої кількості людей інформації підвищеної суспільної значущості», — зазначив активіст Андрій Поляков.

Виходячи з листа голови Тамбова Сергія Чеботарьова Володимиру Жилкіну, єдиним аргументом у відмові про проведення мітингу в центрі міста, був факт, що за випадковим збігом, в цей день біля пам’ятника Зої Космодем’янської буде проходити інший захід.

Яке саме — не відомо. У відкритих джерелах відомостей про заходи в цьому місці 26 березня поки немає, зазначається на сайті «Открытая Россия».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+