Слухати

В РФ мітингуючим проти корупції надали майданчик біля цвинтаря

20 березня 2017 - 12:49 25
Влада Тамбова погодила проведення мітингу проти корупції у вищих ешелонах влади біля найбільшого кладовища, на околиці міста

Таку локацію запропонував мер Тамбова Сергій Чеботарьов, призначений на посаду два тижні тому, повідомляє «Открытая Россия».

Організаторами антикорупційного мітингу 26 березня виступили місцеві активісти на чолі з координатором руху «Открытая Россия» в Тамбові Володимиром Жилкіним.

Спочатку в якості місця проведення опозиціонери вказали площу, що знаходиться біля пам’ятника Зої Космодем’янської, в центрі міста.

«Це вже не перший випадок, коли міські чиновники відправляють опозиційно-налаштованих громадян на Полинковське кладовище. До цього таким же чином на околицю посилали партію «Батьківщина» і ошуканих дачників. Розрахунок простий: не кожна людина захоче їхати так далеко, в малонаселений район, де місцевих жителів-то всього пару сотень. Тобто, чиновники навмисно позбавляють публічні заходи їх головної суті — донесення до максимально великої кількості людей інформації підвищеної суспільної значущості», — зазначив активіст Андрій Поляков.

Виходячи з листа голови Тамбова Сергія Чеботарьова Володимиру Жилкіну, єдиним аргументом у відмові про проведення мітингу в центрі міста, був факт, що за випадковим збігом, в цей день біля пам’ятника Зої Космодем’янської буде проходити інший захід.

Яке саме — не відомо. У відкритих джерелах відомостей про заходи в цьому місці 26 березня поки немає, зазначається на сайті «Открытая Россия».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+