Слухати

Вимогу гласності в справі Семени в Криму назвали неповагою до суду

20 березня 2017 - 18:04
Таку заяву зробила начальник кримінально-судового управління прокуратури республіки Крим Світлана Удінська, яка представляє звинувачення в справі кримського журналіста Миколи Семени
Вимогу гласності в справі Семени в Криму назвали неповагою до суду / Новини на Громадському радіо

«Дана заява — це їх особисті капризи, а не клопотання. Якщо хочете попросити суд — просіть. Але суд вам створив всі умови … І суд знаходиться в цій же залі. Я вважаю, що ви починаєте сперечатися з судом і висловлюєте тим самим неповагу і неповага ваша говорить про явну неповагу до суду», — заявила Світлана Удінська під час розгляду клопотання захисту про перенесення засідання до іншої зали.

Своє клопотання адвокат Олександр Попков аргументував тим, що на процес не змогло потрапити багато журналістів, оскільки для них не вистачило місць у залі судового засідання. При цьому він нагадав, що судочинство має бути гласним і доступним, особливо в таких резонансних справах.

Також він зазначив, що і для роботи адвокатів створені скрутні умови, а у підсудного Миколи Семени взагалі відсутній стіл, щоб розкласти папери.

Суддя Надія Шкільна зазначила, що журналісти подавали клопотання на відеозйомку, але вони були залишені без розгляду в зв’язку з неналежною формою подачі, а зал відповідає всім умовам для проведення засідання.

Однак, свою думку вона висловила раніше думки сторін і з цієї причини в подальшому змушена була відхилити клопотання, а дізнавшись думки, перенести засідання на іншу дату.

Нагадаємо, журналіста Миколу Семену, який написав статтю «Блокада – необхідний перший крок для звільнення Криму», звинувачують у сепаратизмі.

Кореспондент з Криму, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+