Слухати

21 березня — Міжнародний день людей із синдромом Дауна

21 березня 2017 - 10:01
Сьогодні до ВРУ приїхали люди з синдромом Дауна з 12 регіонів України, щоб представити себе, свої проекти, розповісти про свої бажання і мрії, — розповіла членкиня правління БВО «Даун Синдром»
21 березня — Міжнародний день людей із синдромом Дауна / Новини на Громадському радіо

Ініціювала зустріч Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» — організація батьків, в яких є діти із синдромом Дауна, створена в 2003 році.

«Основна мета, чому ми сьогодні приїхали до парламенту, — це прийняття закону про соціальні послуги, бо такого, на жаль, в Україні нема, і підтримки людей з інвалідністю чи з обмеженими можливостями нема», — говорить Олена Большаніна.

Також сьогодні в усьому світі проходить акція LOTS OF SOCKS.

«Ті, хто хоче підтримати людей із синдромом Дауна, одягають різнокольорові, непарні шкарпетки на груди, у вигляді краватки чи будь-яким незвичним чином. Це символ того, що люди із синдромом Дауна незвичні і привертають до себе увагу. Можна зробити фотографію, викласти її в соцмережах, щоб люди могли побачити та долучитися».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+