Слухати

Активісти керувалися правоохоронцями - Олег Хавич про напад у Чернівцях

21 березня 2017 - 13:21
Політолог Олег Хавич стверджує, що після інциденту з його побиттям, поліція затримала його незаконно
Активісти керувалися правоохоронцями - Олег Хавич про напад у Чернівцях / Новини на Громадському радіо

Побитий у Чернівцях політолог, організатор «круглого столу національних меншин» і прихильник відділення західних областей України від Києва Олег Хавич відмовився від госпіталізації і лікується амбулаторно. За його словами, правоохоронці не висунули йому ніяких підозр.

«Затримання — це процесуальний акт, коли оформлюються всі необхідні документи. Мене незаконно позбавили волі співробітники поліції із застосуванням спецзасобів — наручників. Жодних процесуальних документів, скажімо, протоколу про затримання, складено не було. Я зазначив в журналі реєстрації міськвідділу, куди мене привели, що я доставлений туди проти своєї волі», — пояснив Хавич.

 У Олега Хавича гіпертонічний криз, він повідомив що як тільки видужає, напише заяви на поліцейських і активістів, які на нього напали.

Хавич, стверджує, що дії активістів, які напали на нього вчора, керувались правоохоронцями:

«Те, що я бачив, вчора під час цієї акції, показує мені, що всі ці активісти керувалися самими правоохоронцями».

Олег Хавич зазначив, що подібних інцидентів з нам раніше не траплялось.

В ГУ Нацполіції Чернівецької області Громадському радіо відмовились коментувати цей інцидент, аргументуючи своє рішення тим, що матеріали передані до СБУ.

Громадське радіо відправило інформаційний запит до ГУ СБУ у Чернівецькій області.

Нагадаємо, 20 березня у Чернівцях побили організатора «круглого столу національних меншин» місцевого політолога і прихильника відокремлення західних областей України від Києва Олега Хавича.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+