Слухати

Бийте Садового, карайте, арештовуйте, але не робіть заручниками місто Львів, — Андрій Садовий

21 березня 2017 - 10:18
У Львові живуть не тільки прихильники «Самопомочі». Там живуть люди, які мають прихильність до різних політичних сил
Бийте Садового, карайте, арештовуйте, але не робіть заручниками місто Львів, — Андрій Садовий / Новини на Громадському радіо

Про це в програмі Громадська хвиля на Громадському радіо зявив мер міста Львова та лідер партії  Всеукраїнське Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

«Я за своє життя працював з різними урядам і з різними президентами, і завжди мав одну мету — працювати в інтересах громади, яка мене обрала. Але останній рік, можливо, є найскладнішим у моєму житті, тому що багато кому не подобається те, що говорить Садовий і те, що робить «Самопоміч», особливо, у Верховній Раді.

Ніхто не вірив, що «Самопоміч» увійде в парламент, вони думали, що за місяць часу вони нас переламають. Але пройшов рік, другий — не переламали. Ми займаємо принципову позицію по питаннях, які критично важливі для нашої держави.

Тому вони діють логічно — луплять керівника, адже кожна ініціатива «Самопомочі» — це удар по різним частинам тіла. Я розумію, що це випробування, через які треба пройти. В мене є лише одна пропозиція: бийте Садового, карайте, арештовуйте, але не робіть заручниками місто Львів. Тому що у Львові живуть не тільки прихильники «Самопомочі». Там живуть люди, які мають прихильність до різних політичних сил», — сказав Андрій Садовий.

Також на питання ведучого, чого президент хотів від нього на останній зустрічі, яка відбулася нещодавно, пан Андрій Садовий відповів, що президент хотів від нього любові та належного голосуання у Верховній Раді так, як цього потребує Парошенко. Садовий сказав, що на такі пропозиції він пристати не може.

«Президент хоче від Садового любові. Хоче, щоб «Самопоміч» голосувала в парламенті так, як він вважає потрібним. Але ми маємо свою позицію. Простий приклад: два роки «Самопоміч» б’є в набат про ліквідування податкової поліції. Сьогодні президент прийняв рішення її ліквідовувати. Але це можна було зробити два роки назад. Так само і по блокаді — вже є рішення РНБО, і по іншому не може бути в воюючий країні. Як ви хочете перемогти ворога, проводячи з ним торгівельну діяльність? Коли йде наркота? Це бажання перемагати чи заробляти на крові? А солдат, який втратив друга в бою, має тепер охороняти транспортні потоки?», — говорить очільник міста Львова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+