Слухати

У Москві українського журналіста Романа Цимбалюка затримали на 3 години / Новини на Громадському радіо

У Москві українського журналіста Романа Цимбалюка затримали на 3 години

21 березня 2017 - 19:15
Правоохоронці РФ допитали кореспондента УНІАН в РФ Романа Цимбалюка, оператора телеканалу «1 + 1» Микиту Бородіна і аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова

У Москві забрали документи та везуть до відділку поліції українського журналіста Романа Цимбалюка. Про це він пише у Фейсбук.

«Нас затримали, везуть в місцеве відділення поліції перевіряти «законність» зйомки. Перший раз в житті в машині поліції :) Чи не спрацювала акредитація МЗС РФ», — зазначив він і додав відео з місця затримання. 

Раніше він написав, що журналісти знайшли героя Захара, який вивісив Український прапор над МГУ в третій день анексії Криму.
За його словами, інтерв’ю закінчилося приїздом поліції.

ДОПОВНЕНО: Пізніше журналіст повідомив, що поліцейські їх відпустили.

«Протягом трьох годин ми перебували в цьому відділенні поліції. В цей час з кожним окремо провели допит. Сказали, що ми зобов’язані в такій ситуації дати пояснення, що я і зробив. Вони хотіли, щоб це було в письмовій формі, але згідно ст.51 Конституції РФ я це робити не зобов’язаний, і я відмовився. Так написав їм, щоб читали інформаційне агентство УНІАН та дивилися «1 + 1». Після цього якийсь уповноважений провів зі мною більш щільний допит протягом 10 хвилин. Я його записав, він у мене є на диктофоні», — додав Цимбалюк в коментарі УНІАН.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+