Слухати

Український військовий розповів, чому втік до бойовиків (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Український військовий розповів, чому втік до бойовиків (ВІДЕО)

21 березня 2017 - 18:14
Так зване "МДБ ЛНР" оприлюднило відео, на якому чоловік, який називається Дмитром Рябцевим розповідає, що він пішов служити за контрактом до ЗСУ, під час служби у нього виникли проблеми зі здоров'ям

Рябцев розповідає, що спочатку він проходив службу в Чугуєві у складі 92-ї бригади, працював писарем. Коли постало питання їхати до зони АТО, він зателефонував матері і та допомогла йому потрапити до дому.

Зараз, за словами Рябцева, він живе в селищі Калиновому (Попаснянський район, Луганська область, контролюється «ЛНР»). Населений пункт постійно під обстрілами. 

За інформацією бойовиків, Рябцев втік до «ЛНР» кілька днів днів тому.

Разом з тим, коментуючи оприлюднену інформацію, в прес-службі 92-ї бригади Громадському радіо повідомили, що Дмитро Рябцев дійсно був призваний 31 квітня 2015 року Первомайсько-Попаснянським ОМВК Луганської області.

14 вересня 2015 року він залишив військову частину у с. Башкирівка Харківської області.

В прес-службі додали, що він був неохочий до несення служби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+