Слухати

За пошкодження коня Щорса у Києві відкриють кримінальне провадження - КМДА

21 березня 2017 - 23:11 321
Про це Громадському радіо повідомили в департаменті культури

За фактом пошкодження пам’ятника командиру Червоної Армії Миколі Щорсу буде відкрито кримінальне провадження. Про це Громадському радіо розповів Головний спеціаліст відділу інспекції державного контролю об’єктів культурної спадщини та археологічного нагляду управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини Департаменту культури в КМДА Вартан Азатьян.

«Ця пам’ятка монументального мистецтва національного значення перебуває на балансі департаменту культури КМДА і є комунальною власністю. Вчора було пошкоджено комунальне майно. За цим фактом на підставі заяви департаменту культури буде порушено кримінальну справу за відповідною статею кримінального кодексу України стосовно пошкодження пам’ятки», — зазначив Вартан Азатьян.

Нагадаю, сьогодні стало відомо, що в Києві невідомі пошкодили пам’ятник, відпилявши частину правої передньої ноги коня. Київський міський голова Віталій Кличко заявив сьогодні під час спілкування з журналістами, що пам’ятник Щорсу демонтують дуже швидко, але після того, як Київська держадміністрація отримає відповідний дозвіл від Міністерства культури.

Вартан Азатьян додав, що у рамках декомунізації йдеться не про демонтаж пам’ятника, а про його перенесення у парки чи центр тоталітарних пам’яток, який планується створити.

Фото пам’ятника Володимира Воротньова.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+