Слухати

Коли чекати на розгляд пенсійної реформи?

22 березня 2017 - 16:07
Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, коли розраховує на внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту пенсійної реформи

Як сам Андрій Рева заявив журналістам у кулуарах Кабінету міністрів після засідання уряду, пенсійна реформа є безумовним пріоритетом уряду, передає кореспондентка Громадського радіо Марія Зав’ялова.

«Ми закінчуємо розробку самого законодавчого акту, пов’язаного з реформуванням пенсійної системи. І найближчим часом плануємо внести його до Верховної Ради України… Тобто до квітня цей законопроект ми плануємо внести на розгляд Верховної Ради», — сказав міністр.

За словами міністра, зайняло багато часу знайти ресурс на процес осучаснення пенсій.

«Ми готували підґрунтя для цієї реформи практично рік, тому що кінцевим підсумком реформи є підвищення пенсійного забезпечення для наших пенсіонерів. Той рівень пенсійного забезпечення, який є на сьогодні — це ганьба для нашої країни. Але для того, аби підвищити пенсії, звичайно, потрібно мати ресурс. Ті рішення, які були прийняті наприкінці 2015 роки, які призвели до падіння доходів Пенсійного фонду, на певний час унеможливили будь-які дії, пов’язані зі зростанням пенсій», — розповів Андрій Рева.

За його словами, підвищення мінімальної заробітної плати дало додаткові надходження до Пенсійного фонду, які зросли на 38% від плану.

Андрій Рева також запевнив, що у реформі не йдеться про підвищення пенсійного віку.

«Той загальний пенсійний вік, який сьогодні є в законодавстві, переглядатися не буде. В нас таких пропозицій немає», — заявив міністр соціальної політики.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+