Слухати

Коли чекати на розгляд пенсійної реформи?

22 березня 2017 - 16:07
Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, коли розраховує на внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту пенсійної реформи
Коли чекати на розгляд пенсійної реформи? / Новини на Громадському радіо

Як сам Андрій Рева заявив журналістам у кулуарах Кабінету міністрів після засідання уряду, пенсійна реформа є безумовним пріоритетом уряду, передає кореспондентка Громадського радіо Марія Зав’ялова.

«Ми закінчуємо розробку самого законодавчого акту, пов’язаного з реформуванням пенсійної системи. І найближчим часом плануємо внести його до Верховної Ради України… Тобто до квітня цей законопроект ми плануємо внести на розгляд Верховної Ради», — сказав міністр.

За словами міністра, зайняло багато часу знайти ресурс на процес осучаснення пенсій.

«Ми готували підґрунтя для цієї реформи практично рік, тому що кінцевим підсумком реформи є підвищення пенсійного забезпечення для наших пенсіонерів. Той рівень пенсійного забезпечення, який є на сьогодні — це ганьба для нашої країни. Але для того, аби підвищити пенсії, звичайно, потрібно мати ресурс. Ті рішення, які були прийняті наприкінці 2015 роки, які призвели до падіння доходів Пенсійного фонду, на певний час унеможливили будь-які дії, пов’язані зі зростанням пенсій», — розповів Андрій Рева.

За його словами, підвищення мінімальної заробітної плати дало додаткові надходження до Пенсійного фонду, які зросли на 38% від плану.

Андрій Рева також запевнив, що у реформі не йдеться про підвищення пенсійного віку.

«Той загальний пенсійний вік, який сьогодні є в законодавстві, переглядатися не буде. В нас таких пропозицій немає», — заявив міністр соціальної політики.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+