Слухати

Пансіонат, де живе 200 переселенців, перейшов у приватну власність - нардеп / Новини на Громадському радіо

Пансіонат, де живе 200 переселенців, перейшов у приватну власність - нардеп

22 березня 2017 - 12:37
Народний депутат Дмитро Лінько назвав рішення суду, за яким пансіонат перейшов у приватну власність "незрозумілим"

Під Києвом санаторій у Пущі-Водиці «Джерело», в якому проживають 200 переселенців, був переданий у приватну власність за рішенням суду. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат Дмитро Лінько.

«Я хочу звернути всю вашу увагу і правоохоронних органів до того свавілля, яке трапилося кілька днів тому під боком тут, під Києвом — в Пущі Водиці. Під боком влади, під боком київської влади і правоохоронних органів. Я прошу секретаріат показати відео рейдерського нападу на пансіонат джерело, де проживає 200 переселенців, 60 з яких — діти, 5 з яких — грудні діти. Рейдери сьогодні виганяють їх з будинку, де вони проживають три роки. Ми зробили всі запити в Фонд державного майна, до Київської міської ради. Жодних документів на передачу комунального підприємства пансіонат «Джерело» до приватних рук не було. Це було зроблено через незрозуміле рішення суду», — сказав Лінько.

Читайте також: Люди с топорами и битами пришли выгонять переселенцев из санатория «Джерело»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+