Слухати

Пошкоджений пам’ятник Щорсу показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Пошкоджений пам'ятник Щорсу показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

22 березня 2017 - 08:58
21 березня невідомі пошкодили пам'ятник Миколі Щорсу в центрі Києва - у коня полководця відпиляли ногу

Спільнота DRONARIUM Ukraine опублікувала у мережі Youtube відео з квадрокоптера, на якому показана пошкоджена скульптура на бульварі Тараса Шевченка.

Як повідомили Громадському радіо в департаменті культури КМДА, за пошкодження коня командира Червоної Армії Миколи Щорса у Києві відкриють кримінальне провадження.

«Ця пам’ятка монументального мистецтва національного значення перебуває на балансі департаменту культури КМДА і є комунальною власністю. Вчора було пошкоджено комунальне майно. За цим фактом на підставі заяви департаменту культури буде порушено кримінальну справу за відповідною статnею кримінального кодексу України стосовно пошкодження пам’ятки», — розповів головний спеціаліст відділу інспекції державного контролю об’єктів культурної спадщини та археологічного нагляду управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини Департаменту культури в КМДА Вартан Азатьян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+