Слухати

Довідку переселенця виключили з переліку документів, де вказується місце перебування

23 березня 2017 - 11:30
За відповідне рішення проголосував 281 депутат Верховної Ради
Довідку переселенця виключили з переліку документів, де вказується місце перебування / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада виключила довідку про взяття на облік переселенця з переліку документів, які вносяться відомості про місце перебування. За відповідне рішення проголосував 281 депутат, повідомляє «112-Україна».

Йдеться про проект закону України 4022а про внесення зміни до закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Законом виключено з переліку документів, в які вносяться відомості про місце перебування особи, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи.

Відповідні зміни внесено у статтю 3 закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+