Слухати

Береза підготував звернення до президента щодо звільнення начальника Генштабу

24 березня 2017 - 12:57
Народний депутат Юрій Береза підготував депутатське звернення на ім'я президента України про звільнення начальника Генерального штабу України
Береза підготував звернення до президента щодо звільнення начальника Генштабу / Новини на Громадському радіо

Про це народний депутат Юрій Береза повідомив в коментарі Громадському радіо.

«Справа в тому, що згідно посадових обов’язків начальник Генерального штабу ЗСУ відповідає за пожежну безпеку. І після тих подій, які були в грудні минулого року, нападів на склади, я звертався до начальника Генерального штабу стосовно того, щоб провести перевірку, забезпечити недоступність і недоторканість складів; зробити все, щоб унеможливити підрив максимальної кількості боєприпасів; відтягнути ті склади, які знаходяться недалеко від лінії зіткнення. Потрібно відповідати…», — сказав Береза.

Марія Зав’ялова, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+