Слухати

Нардепи від БПП звернулись до напівпорожньої зали Верховної Ради (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Нардепи від БПП звернулись до напівпорожньої зали Верховної Ради (ВІДЕО)

24 березня 2017 - 13:59
У майже пустій сесійній залі депутати просили Президента Петра Порошенка допомогти звільнити українського бізнесмена, який вже 6 років перебуває у в'язниці Єгипту

«21 року 2011 року громадянин України Едвард Чікош був заарештований на території Арабської Республіки Єгипет за сфабрикованим звинуваченням. Едвард Чікош був засуджений до довічного позбавлення волі судом Держбезпеки Єгипту без права на апеляцію» — зазначили депутати.

Також у заяві йшлося, що не було встановлено жодного свідка, який би підтвердив обвинувачення.

Зазначається,що іноземців почали переслідувати після революції 2011 року. Втім, згодом всіх іноземців депортували наказом президента Єгипту. 

Громадянин України Едвард Чікош і досі залишається за гратами.

Народні депутати звернулись до Президента Петра Порошенка з проханням посприяти звільненню Едварда Чікоша.

Марія Зав’ялова, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+