Слухати

Білорусь: затримано одного з лідерів Білоруського нацконгресу Некляєва

25 березня 2017 - 08:59
У ніч на 25 березня в Бресті затримано одного з лідерів Білоруського національного конгресу, поета Володимира Некляєва
Білорусь: затримано одного з лідерів Білоруського нацконгресу Некляєва / Новини на Громадському радіо

Про це він встиг повідомити БелаПАН телефоном. З 3:30 Некляєв перестав бути доступний.

Зазначається, що Некляєв повертався поїздом з Варшави до Мінська. Він брав участь в дискусії щодо ситуації в Білорусі в польському сеймі. Очікувалося, що Некляєв прибуде ввечері до білоруської столиці літаком. В аеропорту, за інформацією порталу TUT.BY, його чекали омонівці і силовики в цивільному. Цим рейсом прибули депутат Палати представників Анна Канопацька і правозахисник Алесь Бєляцький.

24 березня суд Ленінського району Мінська мав розглянути адміністративну справу Некляєва за фактом ЙОГО в несанкціонованому участі «Марші нетунеядцев» 17 лютого. Сам він планував прийти 25 березня на акцію з нагоди Дня Волі.

22 березня в інтерв’ю інтернет-газеті БелаПАН Некляєв заявив з приводу свого можливого затримання :»Можуть, звичайно,» нейтралізувати» Але ховатися від цього (як багато хто радить), по бігати лісах партизанським ніхто не стане І не тільки тому, що при щоденному, цілодобовому нагляді товаришів у цивільному це безглуздо. І, навіть, не тому, що робити це не дозволяє почуття власної гідності. Просто в разі «нейтралізації» лідерство і відповідальність за проведення Дня Волі візьмуть на себе інші. Вони знають, що їм робити, як діяти…»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+