Слухати

У Мінську знову акція протесту, є затримані (НАЖИВО) / Новини на Громадському радіо

У Мінську знову акція протесту, є затримані (НАЖИВО)

26 березня 2017 - 12:30
Поліція у гучномовець повідомляє, що захід незаконний. Людей закликають розійтись

 

 

Як повідомляє український правозахисник Костянтин Реуцький затримано білоруську правозахисницю Тетяну Ревяку.

Радіо Свобода веде пряму трансляцію з місця акції. Люди підійшли до журналіста та повідомили, що в автозаках закрили затриманих людей

Нагадаємо, вчора, 25 березня у Білорусі відзначали День Волі. Це неофіційне національне свято, річниця виникнення. Білоруської Народної Республіки. Цього дня білоруська опозиція зазвичай проводить свої акції.

За різними даними, було затримано від 800 до 1500 людей.

Серед затриманих — активісти, журналісти, правозахисники та випадкові перехожі.

З офісу правозахисного центру «Вясна» силовики забрали 57 людей. Це були спостерігачі за дотриманням прав людини в Білорусі, країн Європи. Також серед затриманих також були європейські журналісти. Затримані проходили там вступний інструктаж щодо проведення моніторингу з дотримання прав людини під час протестних акцій.

Згодом цих людей відпустили.

Блогер Ігор Лосик в ефірі програмі Київ-Донбас на Громадському радіо заявив, що таких масових затримань в Білорусі вже давно не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+