Слухати

У Владивостоку під час акції протесту затримали 30 людей (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Владивостоку під час акції протесту затримали 30 людей (ВІДЕО)

26 березня 2017 - 10:37
У Владивостоку 26 березня відбуваються масові затримання учасників мітингу проти корупції, який проходить на Привокзальній площі. Є інформація про 30 затриманих

Затримання почалися з перших хвилин мітингу. На гарячу лінію зателефонувала жінка Олена Володимирівна і повідомила, що затримана її дочка — адвокатка, яка стала питати на яких підставах поліція збирається забрати одного з учасників мітингу. В результаті адвокатку грубо затягли в автозак, повідомляє «ОВД-Инфо».

Один із затриманих, Ігор, сказав, що був з прапором «Соромно і прикро», поліція змусила прапор згорнути.

За свідченнями, поліція вихоплює з натовпу людей, які поводяться мирно, просто стоять, деякі з плакатами. Всього на мітингу близько тисячі людей.

«Вже заповнені більше чотирьох автозаків, в кожному по шість чоловік. Деякі вже доставлені в РУВС Фрунзенський», — йдеться в повідомленні.

Затриманий на ім’я Вадим сказав, що у відділі поліції вже близько двадцяти осіб. Його затримали за плакат «Ми не заробляємо, скільки ви крадете».

Є інформація, що серед затриманих - неповнолітні.

Організатору мітингу, Юрію Кучину, крім штрафу в 20 тисяч рублів, дали 15 діб, повідомляє newsvl.ru.

Один із затриманих, Сергій Золотарьов, розповів, що його просто взяли «під ручки», а іншим «виламували». Затримали за те, що кричав «Геть уряд». Він не знає, що буде далі, суд чи ні. 

За словами опозиціонера Олексія Навального, кожне затримання буде доведено до Європейського суду з прав людини.

«Тільки прохання до затриманих: не забувайте папірці оформляти. А то ж поліція як зазвичай — потримає годину і відпустить просто так», — написав він.

Він закликав людей виходити на аналогійний мітинг у Москві сьогодні о 14.00 на Тверській вулиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+