Слухати

В Білорусі зник опозиціонер Статкевич. В МВС та КДБ не знають де він

26 березня 2017 - 16:47 67
Місцезнаходження білоруського опозиційного політика Миколи Статкевича досі не встановлено. Куди він подівся не знає ані дружина, ані правоохоронці

Дружині політика Марина Адамович звернулася до бюро реєстрації нещасних випадків — в міліції або лікарнях його немає, пише Тut.by.

«Микола не міг кудись поїхати, як пишуть — він повинен був взяти участь в акції з нагоди Дня Волі в Мінську. Він не така людина, яка могла втекти, як пишуть деякі. Я сподіваюся, що не повернулися ті 90-ті, коли в Білорусі безслідно пропадали політики», — підкреслила вона.

Також вона розповіла, що вже три дні не знає про те, де її чоловік.

«Нам нічого невідомо про його затримання. Ми його не затримували», — прокоментував офіційний представник МВС Костянтин Шалькевич.

«Нам нічого не відомо про місцезнаходження Миколи Статкевича», — повідомив виданню офіційний представник КДБ Дмитро Побяржін.

Микола Статкевич планував очолити акцію з нагоди Дня Волі в Мінську. Журналісти так і не побачили його в місті. Акція завершилася затриманнями по всьому центру столиці. За різними підрахунками затримано від 800 до 1500 людей.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+