Слухати

В Білорусі зник опозиціонер Статкевич. В МВС та КДБ не знають де він

26 березня 2017 - 16:47
Місцезнаходження білоруського опозиційного політика Миколи Статкевича досі не встановлено. Куди він подівся не знає ані дружина, ані правоохоронці
В Білорусі зник опозиціонер Статкевич. В МВС та КДБ не знають де він / Новини на Громадському радіо

Дружині політика Марина Адамович звернулася до бюро реєстрації нещасних випадків — в міліції або лікарнях його немає, пише Тut.by.

«Микола не міг кудись поїхати, як пишуть — він повинен був взяти участь в акції з нагоди Дня Волі в Мінську. Він не така людина, яка могла втекти, як пишуть деякі. Я сподіваюся, що не повернулися ті 90-ті, коли в Білорусі безслідно пропадали політики», — підкреслила вона.

Також вона розповіла, що вже три дні не знає про те, де її чоловік.

«Нам нічого невідомо про його затримання. Ми його не затримували», — прокоментував офіційний представник МВС Костянтин Шалькевич.

«Нам нічого не відомо про місцезнаходження Миколи Статкевича», — повідомив виданню офіційний представник КДБ Дмитро Побяржін.

Микола Статкевич планував очолити акцію з нагоди Дня Волі в Мінську. Журналісти так і не побачили його в місті. Акція завершилася затриманнями по всьому центру столиці. За різними підрахунками затримано від 800 до 1500 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+