Слухати

Кличко доручив перевірити ремонт на «Лівобережній», над яким сміються у соцмережах / Новини на Громадському радіо

Кличко доручив перевірити ремонт на «Лівобережній», над яким сміються у соцмережах

28 березня 2017 - 09:13
Мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити якість щойно завершеного ремонту на станції метро «Лівобережна», після того, як у соцмережах обурилися та висміяли результат

 

Опубликовано Евгением Евгением 26 марта 2017 г.

У соцмережах також виклали відео, де наочно показано, що після капітального ремонту вестибюлю станції метро «Лівобережна» у Києві люди з обмеженими можливостями не можуть потрапити всередину: ширина дверей на вході менша від ширини інвалідного візка.

Так Віталій Кличко прокоментував ситуацію з ремонтом станції київського метрополітену «Лівобережна», присвяченому проведенню в столиці «Євробачення 2017».

«Друзі! Зараз в соціальних мережах розгорнулося жваве (а місцями емоційне) обговорення виду, якості і облаштованості оновленого виходу з метро «Лівобережна»… Я зібрав робочу нараду і, зокрема, доручив перевірити відповідність виконаних робіт проекту, завершити виконання опоряджувальних робіт на станції і перевірити можливість (згідно з проектом) пристрій безбар’єрного доступу до виходу з метро «Лівобережна». Роботи на цій станції не завершені і тривають», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Кияни тим часом навіть створили петицію на сайті Київської Міської Ради із пропозицією не платити за неякісний ремонт на станції метро  «Лівобережна».

 

 

17 553 496_1 233 400 586 729 522_7 853 685 773 692 234 604_n1.jpg

Кабелі стирчать без жодного захисту // Anton Vergun
Кабелі стирчать без жодного захисту
Anton Vergun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+