Слухати

КПВВ «Станиця Луганська» щодня перетинають в 4 рази більше людей, ніж планувалося  / Новини на Громадському радіо

КПВВ «Станиця Луганська» щодня перетинають в 4 рази більше людей, ніж планувалося

28 березня 2017 - 13:54
Кількість людей, які щоденно бажають перетнути єдиний на Луганщині піший пункт пропуску — КПВВ «Станиця Луганська», у 4 рази перевищує пропускну спроможність цього пункту

Про це повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Кліменко, — повідомляє із Сєвєродонецьку журналістка Громадського радіо Марія Зав’ялова.

«Коли відкривали КПВВ «Станиця Луганська», то планувалося, що за робочу зміну ним зможуть скористатися півтори-дві тисячі людей. На сьогоднішній день у нас був рекорд майже 8 тисяч. Це дуже велике навантаження на сам пункт пропуску. Вибачте за такий нюанс, але ми не встигаємо прибирати туалети. Ми максимально намагаємося створити комфортні умови для громадян, які планують скористатися пунктом пропуску «Станиця Луганська» , — розповів Клименко.

Читайте також: У судах Луганщини вже 40 тисяч протоколів про незаконний в’їзд до України

Він також додав, що не було жодного разу, щоб протягом семи днів не обстрілювали пункт пропуску «Станиця Луганська», а це є умовою Мінських домовленостей щодо розведення сил та засобів. Він зазначив, що українська сторона дотримується усіх умов цих домовленостей, проте тиша з боку окупованих територій триває максимум два-три дні.

За останніми даними Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, вчора по укріпленнях сил АТО поблизу смт Станиця Луганська застосовувалася стрілецька зброя.

Начальник Луганського прикордонного загону Ковальчук Юрій також повідомив про те, що режим роботи КПВВ продовжено до 19:30, а також збільшено кількість робочих місць до 16-ти. Пропускна спроможність також збільшилася з 1,5 тисячи до 7,5 тисячі людей на добу.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+