Слухати

«Укрпошта» хоче привести в Україну американську компанію Amazon / Новини на Громадському радіо

«Укрпошта» хоче привести в Україну американську компанію Amazon

28 березня 2017 - 10:05
Наразі тривають перемовини з іншими партнерами, які потребують часу, адже це — міжнародний поштовий обіг.

Про такий намір в ефірі 5 каналу заявив генеральний директор ДП «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Він зазначив, що підприємство дуже хоче, аби Amazon запрацював і в Україні. Зокрема, наразі відбуваються перемовини у цьому питанні з іншими партнерами, які потребують часу, адже це — міжнародний поштовий обіг.

«Логістично ми готові, але це міжнародні угоди і в цьому випадку ми маємо працювати з американською поштою — це великий монополіст, і вони не надто швидко рухаються. Решта — це співпраця з нашими митними органами, митниця повинна збільшити штат, щоб пропускати ці товари», — наголосив Смілянський.

Він зауважив, що Amazon, ймовірніше за все, можна буде залучити вже наприкінці цього року, втім додав, що нічого не обіцяє, адже ще не має остаточної впевненості.

Amazon — американська компанія, найбільша в світі за обігом серед тих, які продають товари і послуги через Інтернет і один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+