Слухати

Україну можуть виключити з Євробачення через заборону в’їзду Самойловій / Новини на Громадському радіо

Україну можуть виключити з Євробачення через заборону в'їзду Самойловій

29 березня 2017 - 17:05
Україні можуть загрожувати санкції через заборону в'їзду представниці Росії на Євробаченні Юлії Самойлової

Про це повідомила гендиректор Європейської мовної спілки Інгрід Дельтенре в інтерв’ю швейцарському сайту Blick, — передає Еспресо.

Дельтенре висловила жаль, тому що, на її думку, Євробачення нібито використовується «для політичних ігор влади».

«Конкурс пісні Євробачення повинен тішити мільйони людей й об’єднувати, він не повинен використовуватися, щоб налаштувати їх один проти одного», — наголосила гендиректор EBU.

Якщо жодного рішення не буде прийнято у найближчі кілька тижнів, Україні загрожують санкції аж до тимчасового виключення з Євробачення, пригрозила Дельтенре.

Нагадаємо, що Служба безпеки заборонила в’їзд російській співачці Юлії Самойловій терміном на три роки. Європейська мовна спілка висловила глибоке розчарування через рішення СБУ заборонити в’їзд російській учасниці Євробачення Юлії Самойловій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+