Слухати

ДСНС контролює ситуацію в Авдіївці, електропостачання намагаються відновити / Новини на Громадському радіо

ДСНС контролює ситуацію в Авдіївці, електропостачання намагаються відновити

30 березня 2017 - 11:43
Українська сторона направила запит на ремонт електромереж поблизу Авдіївки в спільний центр контролю та координації питань припинення вогню

Про це Громадському радіо повідомив голова військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін. За його словами, зараз у місті нема електрики та централізованого водопостачання. Але, додав Малихін, вода є в резервуарах.

«Ті об’єкти міста, яким необхідно, є електроенергія за рахунок генераторів. До нас прибув зведений загон ДСНС, тому все контрольовано», — зазначив Малихін.

 

Нагадаємо, вчора  в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохіму. Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 8 генераторів ДСНС.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+