Слухати

У Криму затримали українського журналіста та чотирьох громадських активістів / Новини на Громадському радіо

У Криму затримали українського журналіста та чотирьох громадських активістів

30 березня 2017 - 12:39
На території окупованого Криму затримано українських журналістів, яких доправили до "Центру протидії екстремізму"

У Криму затримано чотирьох осіб: журналіста Тараса Ібрагімова і трьох громадських активістів. Одного з затриманих — Османа Аріфмеметова вже відпустили, на відео, опублікованому адвокатом Емілем Курбедіновим, Аріфмеметов розповів, як відбувалося затримання.

«Мені вчора повідомили, щоб я сюди з’явився, в Центр протидії екстремізму, та забрав свій планшет разом із Ремзі Бекировим. Коли ми зайшли в Центр, мені віддали планшет, я вийшов, і вже дізнався, що Ремзі Бекиров затриманий, — йому адміністративну статтю пред’являють», — розповів Аріфмеметов.

Бекіров передзвонив Аріфмеметову і попросив принести їжі. Аріфмеметов повернувся з журналістом Тарасом Ібрагімовим і активістом Резой Ізетовим.

Як розповів адвокат Едем Семедляев Громадському радіо, силовики затримали і їх.

«Поки причина їх затримання невідома, нібито надійшов дзвінок, я так розумію, анонімний, про те, що підозрілі люди знаходяться біля Центру протидії екстремізму. Тобто офіційну версію хлопцям таку озвучили», — повідомив Семедляєв.

На Ремзі Бекирова склали адмінпротокол про поширення екстремістських матеріалів, а чи пред’явили якісь звинувачення іншим затриманим, поки невідомо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+