Слухати

Люди в Петербурзі самі називають вибух у метро терактом, – правозахисниця з РФ

03 квітня 2017 - 20:54
Транспортний колапс, обговорення теракту, інформація про постраждалих: останні новини про вибух в петербурзькому метро дізнаємося від правозахисниці Олександри Крилєнкової.
Люди в Петербурзі самі називають вибух у метро терактом, – правозахисниця з РФ / Новини на Громадському радіо

У телефонному коментарі правозахисниця Олександра Крилєнкова розповіла, що в місті транспортний колапс, люди не можуть доїхати додому:

«Закрыли метро, которое является основным транспортом в Петербурге, поэтому люди добираются наземным транспортом или машинами, город действительно стоит, особенно центр».

Також право захисниця зазначила, що за даними, якими вона володіє, 11 людей загинуло, близько 40 – постраждали:

«Насколько я понимаю, цифры неточные, информация из разных источников разнится, списки пострадавших тоже разные. Но, как минимум, один человек умер уже в больнице.

Из-за коллапса и из-за того, что люди не могут добраться домой, все нервничают, обсуждается, что так много разных способов безопасности, рамки и досмотры при входе в метро, а дело дошло до теракта. Слово теракт звучит в обсуждениях

Есть волонтеры, которые помогают людям добраться домой. В Фейсбуке активизирована группа «Со мной все в порядке», где люди отмечаются для того, чтобы близкие знали, что с ними все хорошо».

Нагадаємо, в метрополітені Санкт-Петербурга стався потужний вибухМЗС України каже, що українських громадян серед постраждалих немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+