Слухати

МВФ надав Україні 1 мільярд доларів / Новини на Громадському радіо

МВФ надав Україні 1 мільярд доларів

03 квітня 2017 - 19:15
Про це у Facebook написав Президент України Петро Порошенко

Петро Порошенко назвав це черговим визнанням українських реформ

Рада директорів надала Україні транш на суму 1 мільярд доларів. Це був третій перегляд програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF), також рішення мало врахувати результати консультацій 2016 року за статтею IV Угод МВФ.

Про очікуване рішення Ради директорів МВФ президент повідомляв раніше.

МВФ підтримує Україну в рамках програми, загальна сума якої дорівнює 17,5 мільярди доларів. Цього року офіційний Київ очікує чотири транші, однак МВФ вимагає від України запровадження реформ і протидії корупції.

Раніше передбачалось, що рішення про чергову порцію фінансової допомоги буде ухвалено ще в березні, однак за день до імовірного розгляду виявилося, що в порядку денному Ради директорів МВФ питання відсутнє.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+