Слухати

Підозрюваний виконавець вибуху в Петербурзі сам прийшов до поліції

03 квітня 2017 - 23:48 769
Чоловік схожий на підозрюваного заявив, що не має відношення до теракту, який вдень у понеділок відбувся в метро. Про це повідомляють російські інформаційні агентства

piter-pidozryuvany-1y.jpg

Фото підозрюваного опублікували ЗМІ Росії // fontanka.ru
Фото підозрюваного опублікували ЗМІ Росії
fontanka.ru

У відділок поліції у Санкт-Петербурзі прийшов чоловік, схожий на підозрюваного у здійсненні терористичного акту в метро. Про це повідомило інформаційне агентство РБК.

Він сказав російським правоохоронцям, що побачив кадри, де він іде по місту, по телебаченню. Раніше фото підозрюваного опублікували мас-медіа.

Як повідомило РБК джерело у правоохоронних органах РФ, він «перелякався і сам прийшов до поліції». Це джерело вважає, що підозрюваний не причетний до теракту.

В той же час журналісти пишуть, що є іще один підозрюваний у скоєнні теракту.

Петербурзький сайт «Фонтанка» повідомив, що в місті поліція доглядає осіб неслов’янської зовнішності на вокзалах і в торговельних центрах.

В метрополітені Санкт-Петербурга стався вибух. Станом на вечір понеділка російські мас-медіа повідомили про 11 загиблих, 45 осіб потрапили у шпиталь.

У телефонному коментарі «Громадському радіо» правозахисниця Олександра Крилєнкова розповіла, що ввечері в північно-російському місті був транспортний колапс, люди не могли доїхати додому.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+