Слухати

У справі Шеремета Україна звернулася до 14 країн

03 квітня 2017 - 13:11 31
У рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета українські правоохоронці направили міжнародно-правові доручення у 14 країн

У рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета українські правоохоронці направили міжнародно-правові доручення у 14 країн.

Про це повідомив журналістам заступник голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко, пише «Українська правда»

«Робота триває, усі члени слідчої групи працюють, здобута інформація аналізується, систематизується й оцінюється на предмет напрямку подальшого розслідування», – сказав він.

Вакуленко наголосив, що розголошення інформації може завадити розслідуванню.

Він не став прогнозувати терміни завершення розслідування, зазначивши, що ще очікуються відповіді від низки країн на міжнародно-правові доручення від України.

«Ми звернулися по міжнародно-правову допомогу до 14 країн, відправили доручення відповідні через Генеральну прокуратуру… Поки ми не отримали інформацію, думаю, що буде недоречно й зайве казати, у які країни й щодо чого спрямовані доручення», – сказав Вакуленко.

Також він повідомив, що до складу слідчо-оперативної групи з розслідування вбивства Шеремета включено співробітників Служби безпеки України.

Як відомо, одного з керівників «Української правди», теле- й радіожурналіста Павла Шеремета убили в центрі Києва 20 липня 2016 року, підклавши вибухівку під автомобіль власника УП Олени Притули.

Поліція назвала це терактом, однак ні організаторів, ні виконавців убивства досі не встановили й не затримали – попри викладене в інтернет відео про людей, які закладають вибухівку, і обіцянку поліції оприлюднити фотороботи підозрюваних.

У слідства є пріоритетна версія вбивства Шеремета – його професійна діяльність.

8 лютого 2017 року слідчі показали відео з можливо причетними до вбивства Шеремета особами.

При цьому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відмовився показувати фотороботи вбивць Шеремета.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+