Слухати

Махніцький: Я вважаю, що Шокін судиться безпідставно, а я маю для цього підстави

04 квітня 2017 - 06:00
Екс-генпрокурор Олег Махніцький підтвердив у коментарі для Громадського радіо, що має намір подати в суд щодо незаконного звільнення його з посади у 2014 р.
Махніцький: Я вважаю, що Шокін судиться безпідставно, а я маю для цього підстави / Новини на Громадському радіо

«Сьогодні я вже давав коментарі, що до кінця цього тижня я вже прийму остаточне рішення, є певні процесуальні моменти, які мені необхідно ще підпрацювати, щоб зайняти відповідну позицію», — повідомив Олег Махніцький.

«Вчинок Шокіна і спонукав мене до таких дій, вже пройшов час від моєї відставки, мені було набагато простіше подати такий позов ще раніше. Сьогодні і виникають певні процесуальні труднощі з поданням позову. Я не думав раніше про поновлення на посаді, я не рвуся до повернення на пост Генпрокурора. Але мене просто вразило рішення і дії Шокіна, який абсолютно добровільно подав у відставку, були дотримані всі процедури. І сьогодні проводяться певні маніпуляції. Ми можемо лише здогадуватись, чому є ці маніпуляції зі зверненням до суду Шокіна, підстави, на яких базуються позовні вимоги, надумані і я бачу, що тут є можливість прийняття неправосудного рішення і руками суду зробити певну роботу, щоб Шокін повернувся.

Я вважаю, що позов Шокіна є абсолютно безпідставним, натомість моя правова позиція, якщо я буду подавати такий позов, має законні підстави для прийняття відповідного рішення і задоволення мого позову, це вже буде викладено в моїй позовній заяві».

Також Олег Махніцький зазначив, що основною мотивацію буде те, що рішення про відставку не розглядав парламент і президент не вносив цього подання, але також додав:

«Якщо будуть виникати певні питання (а я вже бачу, що політтехнологи з Банкової починають піднімати різні теми: чи я виконуючий обов’язків, чи Генеральний прокурор), то в мене в запасі є дуже багато фактів і доказів, які я зможу подати в суді, я би не радив піднімати ці теми тим політтехнологам, бо це буде для Банкової гірше.

Моя мотивація не в тому, щоб повернутися на посаду, а щоб суспільство і світ побачило, в якому стані наше сьогоднішнє правосуддя. Враховуючи, що в мене є достатньо підстав для задоволення позову, якщо в нас дійсно є правосуддя, то такий позов мав би бути задоволений. Якщо він буде відхилений, а задоволений позов Шокіна, тоді так проявиться стан правосуддя в нашій державі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+